Kurumsal Çözümler

Güven Bilgisayar, yılların bilgi birikimini birayaraya getirdi…

Firma çalışanlarımız çeşitli bilgisayar şirketlerinin Teknik Servislerinde görev almış, Bilgi İşlem sorumluluklarında görev yapmış olup bilgi ve tecrübelerini Güven Bilgisayar çatısı altında birleştirmeye karar vermiş, yetkin kişilerden oluşur. Firmamız bilgi yönetimine aracılık eden, bizzat içerisinde bulunan bir yapıdır.

Bilgi yönetimi;
- Kayıtlı veya kayıtsız organizasyon verilerini
- Kişisel bilgileri
- Tecrübeye dayalı birikimleri toplayıp, düzenleyip, kayıt altına alıp yararlı bilgi haline getirerek bunları doğru zamanlarda , doğru kimselerin, istenilen her yerden ulaşılabilmesini sağlamaktır.
- Organizasyonun entellektüel mülkünü arttırmayı
- Tekrarlanan işlemlerin tamamının teknolojik araçlarla yapılmasını sağlamayı
- Pozitif iş neticelerini elde etmeyi amaçlıyoruz....

Müşterilerimizin mevcut yapılarını korumayı, geliştirmeyi, kullanıcıların eğitimine verilecek desteğin ve bakım çalışmalarının ise hemen hemen sıfıra düşmesini sağlayarak, çalışılan kuruma elindeki veri birikimini anlamlı bilgiye dönüştürerek yararlı olmayı, bu bilgiyi kullanan kurumun ise karlılığını, müşteri memnuniyetinin sürekli artmasına Güven Bilgisayar olarak yardımcı olmayı hedefliyoruz...

Güven Bilgisayar küçük, orta ve büyük ölçekte firmalara ölçeklenebilir, talepleri cevaplayabilen yazılım ve donanım desteği vermektedir. Marka bağımsız hizmet prensibi ile yetkin servis desteği için bizi arayabilir, destek alabilirsiniz. Güvenilir ve yüksek performanslı kurumsal destek hizmetine ihtiyaç duyan kişi ve kuruluşlara en yüksek kalitede elektronik iletişim hizmetleri sunar, sağladığı profesyonel çözümler ve bağlantılar sayesinde işletmelerdeki verimliliğin ve karlılığın artmasına imkan tanır, sunduğu çeşitli çözümler aracılığı ile kuruluşların gelişen tüm ihtiyaçlarına cevap verir, rekabet güçlerini arttırır.

Sistemin kararlı ve her türlü kötü senaryolara hazırlıklı olması ancak iyi bir lojistik destek ile mümkün olabilir. Firmalar bu konuda her türlü bakım onarım ve sarf malzeme ihtiyaçlarını tedarik etme noktasında Güven Bilgisayar ile eş zamanlı çalışabilir. Kaliteli ve ucuz fiyat seçenekleri ile firmaların tüm ihtiyaçları marka bağımsız veya istenilen marka ve özellikte temin edilebilir. Periyodik bakımlar ile sorunların önceden tespiti ve bu sorunların daha henüz oluşum aşamasında gerekli tedbir ve ekipmanı sağlama görevini üstlenir.

Satışını ve Bakımını Yaptığımız Markalar ...

Güven Bilgisayar | www.gvnbilgisayar.com | 0 (326) 755 54 86 | Tüm Hakları Saklıdır | Tasarım: Güven Bilgisayar | Yıl: 2012