Özel Yazılım Çözümleri

İhtiyaç duyduğunuz uygulamaları sisteminizin kurulu olduğu platform üzerinde sorunsuz olarak hizmet verecek şekilde geliştirmekteyiz. Bu konuda uygun yöntem ve araçları belirleyip sektörel deneyimimizle birleştirerek, beklentilerinizi mümkün olan maksimum kademede karşılıyoruz.

Şirketinize Özel Yazılım Çözümleri

Her Sektördeki şirketin ihtiyaçları farklıdır. Paket program olarak ortaya sürülen yazılımların ihtiyaçları tam olarak karşılaması beklenemez. Geniş Açı, sizin beklenti ve ihtiyaçlarınıza özel yazılımlar üretir. Bunun için gerekli analizleri yapar, iş akışlarını planlar, tasarımları ve çözümleri gerçekleştirir. Böylece sizin programa uyum sağlamanız değil, programın sizin taleplerinize uyması sağlanır.

Yazılım Geliştirdiğimiz Alanlar

Windows Tabanlı Uygulamalar
Web Tabanlı Uygulamalar
Mobil Uygulamalar
Veritabanı Uygulamaları
Client/Server Mimarili Uygulamalar
Ağ Uygulamaları
Web Servisleri

Yazılım Geliştirme Prensiplerimiz

Yazılımın hızlı ve kaliteli olarak teslimi
Ekip içi kaliteli bilgi akışı için organze olmak
Sağlam teknik alt yapı oluşturmak
Basitlik
Verimlilik

Yazılım Kalitemiz

Kaliteli yazılım, kabul edilebilir düzeyde hatasız, planlanan bütçe ile zamanında bitirilip dağıtılabilen, gereksinimleri ve/veya beklentileri karşılayabilen ve sürdürülebilir özelliklere sahip yazılımdır.

Yazılımlarımızı Nasıl Test Ederiz?

Müsterimize sunmadan önce kalitesinden emin oluruz
Geliştirme sürecinin erken aşamalarında yanlışları saptayarak ileri aşamalara yayılmasını önleriz
Müşteri memnuniyetini arttırmak amacıyla yazılımlarımıza performans, işlevsellik, kullanışlılık, uyumluluk ve güvenlik testleri uygularız.

Satışını ve Bakımını Yaptığımız Markalar ...

Güven Bilgisayar | www.gvnbilgisayar.com | 0 (326) 755 54 86 | Tüm Hakları Saklıdır | Tasarım: Güven Bilgisayar | Yıl: 2012