Teknik Servis Çözümleri

Servis hizmetini veren eğitimli servisimiz, aynı zamanda marka bağımsız olarak her marka bilgisayar ve yazıcılar için servis vermektedir.

Güven Bilgisayar Teknik Servisinde bilgisayarlarınız dikkatle incelenir ve sorunlar mümkün olan en uygun sürede, en ekonomik çözüme kullanıcının bilgisi dahilinde ulaştırılır. Sorunların çözümünde, kullanıcının mağdur olmaması için gerek belgeler-bilgiler gerekse alışkanlıklar bakımından maksimum çaba gösterilir.

Kurumsal Servis

Bilgisayar ve Programlar elektrik kesilmelerini ve dalgalanmalarını hiç sevmezler. Bu yüzden, Monitör, kesintisiz güç kaynagı (KGK) ve Power Supply arızaları bilgisayar kullanıcılarının, özellikle yaz ve kış aylarında sık karsılaştıkları bir problemdir. Kullanıcıların, servis bulamadıkları için özellikle sıkıntı çektiği bu cihazlar için çözüm Güven Bilgisayar'dır.

Güven Bilgisayar, aylık ve yıllık bakım anlaşmalarıyla müşterilerine düzenli olarak bakım ve servis hizmeti götürmekte, olası arızalarda, bakım anlasmaşı yaptığı müsterilerine öncelikler vererek servis masraflarını azaltacak yönde avantajlar sağlamaktadır.

Firmamız hem Şirketler hem de ev kullanıcılarına yönelik bilgisayar ve notebook teknik servis hizmeti vermektedir. Teknik servis hizmetlerimiz, bilgisayarınızda olusan donanımsal (Anakart, ekran kartı, monitör, harddiskin bozulması vb) yada yazılımsal (işletim sisteminin çökmesi-bozulması, virüs bulasması, sisteminizin kararsız çalışması vb)  gibi sorunların teknik servis ekibimiz tarafından yerinizde yada Güven Bilgisayar teknik servisinde tamiri, yenilenmesi, eski bilgisayarınız alınarak  (upgrade) gibi işlemleri kapsamaktadır.

Markalı - markasız ürünlerin, yazılımların çözümleri hakkında tüm soru ve sorunlarınıza teknik servis personelimizden yanıt alabilirsiniz. Servis talep edilmesi durumunda ev müsterileri aynı is günü içerisinde saat 17:00'den sonra, ticari müsterilerimizin servis talepleride aynı gün içerisinde en kısa sürede karşılanmaktadır.

Verdiğimiz hizmetlerden bazıları aşağıda listelenmistir

İşletim sistemi kurulumu, güncellenmesi
Bilgilerinizin otomatik Cd-Dvd, External (Dıs) usb harddisk vb kaynaklara yedeklenmesi ayarı
Donanım güncellemesi, upgrade işlemleri
Network kurulumu, tanımlama ve kaynakların paylaşımı
İnternet telefon sistemleri kurulumu ve desteği
Firma bünyesinde yer alan donanım ve yazılım ürünlerinin entegrasyonu
Mevcut bilgi işlem teknolojilerinin bakım, destek ve yönetim hizmetleri
Notebook tamiri
Yazıcı tamiri
Monitör tamiri
Kesintisiz Güç Kaynağı (UPS) tamiri
Virüs taraması ve program güncellemeleri


Teknik Servis Prosedürleri

Teknik Servisimizde hafta içi 09:00-18.30 saatleri arasında destek hizmeti verilir.
Teknik Servis tarafından verilen form olmadan ürün müsteriye ürün teslim edilmez. Bu durumdan kaynaklanan gecikmelerden Teknik Servis sorumlu değildir.
Arızalı ve garanti dışı ürünlerin Teknik Servis’te arızası giderilirse, müsteriden Teknik Servis Bedeli alınır.
Garanti dahilindeki arızalı ürünlerin parçaları ücretsiz değistirilir ve isçilik bedeli alınmaz.
Teknik Servis’e arızalı olarak bırakılan ve 3 ay içinde alınmayan üründen Teknik Servisimiz sorumlu degildir.
Arızalı olarak getirilen ve Teknik Servis’te bakımı yapılmış ürünler için müsteri telefon veya e-posta ile haberdar edilir
Teknik Servis’lere müsteri bilgisayarları, Teknik Servis bedeli tahsil edilerek alınır.
Teknik Servis çalısanlarının, ürün hakkındaki raporları dısında, iade ve degisim ile ilgili karar yetkileri yoktur.

Satışını ve Bakımını Yaptığımız Markalar ...

Güven Bilgisayar | www.gvnbilgisayar.com | 0 (326) 755 54 86 | Tüm Hakları Saklıdır | Tasarım: Güven Bilgisayar | Yıl: 2012