Home

osman@gvnbilgisayar.com
(326) 755 54 86

Güven Bilgisayar, insan kaynaklarına verdiği önem, yüksek eğitimli çalışanları ve müşteriye ilişkilerinde gösterilen hassasiyeti ile geçen kısa süre içerisinde onlarca kurumsal bakım anlaşmalı müşteri portföyüyle, kendine pazar payı oluşturmuştur. 

Müşteri portföyünün geniş olması, sayesinde oluşturduğumuz bakım-destek gruplarını, önemli lojistik konumu olan müşterilerimizde hazır bulundurmakta, bu sayede, Hatay ve çevresindeki bir çok bölgeye hızlı erişim sağlamaktayız.

Firma bünyesinde bulunan eğitim-destek elemanlarımız telefon ve internet üzerinden, hızlı çözüm sunmak için çalışmaktadırlar.

Satış-Teklif departmanımız, müşterilerimize alternatif ürünler sunmakta ve farklı ürünlerin birbirleri ile olan kıyaslamaları konusunda bilgilendirmeler vermek için çalışmaktadırlar.

Geniş müşteri portföyümüz Satış, Eğitim, Destek ve Danışmanlık departmanlarının gerek nicelik gerekse de nitelik olarak gelişme ve artmalarını sağlamakta, bu sürecin meyveleri de alanlarında ihtisaslaşmış personellerin, hızlı ve doğru çözüm sunmalarını sağlamaktadır.

Birbirinden farklı onlarca sektörde, ihtiyaç sahibi müşterilerimizin, teknolojik altyapısını, alternatif yazılım ürünleri ile desteklemekte ve otomasyona geçişlerinde destek olmaktayız.

Biliyoruz ki, bizler her zaman müşterimizden bir adım önde olmalı ve onların ihtiyaçlarına en uygun çözümü sunabilme noktasında hazır olmalıyız.

Eğer bilgisayar hizmetlerinde, sorun yaşamaya devam ediyorsanız, daha önce yaşadıklarınızın hepsini bir yana bırakın, Servis Merkezimiz: 0326 755 54 86 numaralı telefondan bizlere ulaşın, sizi yerinizde ziyaret edelim, neler yapabileceğimizi konuşalım, artık teknoloji sizi rahatsız etmesin, olması gerektiği gibi, huzur versin, mutluluk versin.

~
© Güven Bilgisayar 2011. Tüm hakları saklıdır.