Home

 
 
 
 
osman@gvnbilgisayar.com
0 (326) 755 54 86

Hizmetlerimiz

Güven Bilgisayar, yılların bilgi birikimini birayaraya getirdi…Firma çalışanlarımız çeşitli bilgisayar şirketlerinin Teknik Servislerinde görev almış, Bilgi İşlem sorumluluklarında görev yapmış olup bilgi ve tecrübelerini Güven Bilgisayar çatısı altında birleştirmeye karar vermiş, yetkin kişilerden oluşur. Firmamız bilgi yönetimine aracılık eden, bizzat içerisinde bulunan bir yapıdır.

Web tasarım ihtiyacınıza göre size özel ve özgün bir tasarımla hızlı ve ekonomik çözümler sunmaktayız. Tüm tasarımlar sizin de fikirleriniz alınarak ihtiyacınız doğrultusunda kendi beceri ve tecrübemizi katarak oluşturulmaktadır.Nasıl Çalışırız ?


Müşteri temsilcimiz tarafından sizden alınan web tasarımı çalışmasına ait bilgiler sonrasında hazırlanan fiyat teklifi, faks veya e-posta yolu ile size iletilir. Gerekirse veya talebiniz doğrultusunda bilgi işlem koordinatörümüz sizinle irtibata geçer.

İhtiyaç duyduğunuz uygulamaları sisteminizin kurulu olduğu platform üzerinde sorunsuz olarak hizmet verecek şekilde geliştirmekteyiz. Bu konuda uygun yöntem ve araçları belirleyip sektörel deneyimimizle birleştirerek, beklentilerinizi mümkün olan maksimum kademede karşılıyoruz.Şirketinize Özel Yazılım Çözümleri


Her Sektördeki şirketin ihtiyaçları farklıdır. Paket program olarak ortaya sürülen yazılımların ihtiyaçları tam olarak karşılaması beklenemez. Geniş Açı, sizin beklenti ve ihtiyaçlarınıza özel yazılımlar üretir. Bunun için gerekli analizleri yapar, iş akışlarını planlar, tasarımları ve çözümleri gerçekleştirir. Böylece sizin programa uyum sağlamanız değil, programın sizin taleplerinize uyması sağlanır.

Servis hizmetini veren eğitimli servisimiz, aynı zamanda marka bağımsız olarak her marka bilgisayar ve yazıcılar için servis vermektedir.

Güven Bilgisayar Teknik Servisinde bilgisayarlarınız dikkatle incelenir ve sorunlar mümkün olan en uygun sürede, en ekonomik çözüme kullanıcının bilgisi dahilinde ulaştırılır. Sorunların çözümünde, kullanıcının mağdur olmaması için gerek belgeler-bilgiler gerekse alışkanlıklar bakımından maksimum çaba gösterilir.

Alanadı - Hosting Çözümleri

Alan Adı Kaydı
Alan adı kaydı hizmetimiz, yazılımcılarımızın geliştirdiği alan adı kayıt ve yönetim platformu üzerinden verilmektedir.
Tüm alan adı kayıtları müşterinin bilgileri ile yapılmaktadır.

Web Hosting
Yüksek Teknoloji web hosting hizmet platformu.

Dünyada en çok tercih edilen yazılım dillerinin desteklendiği, performansı ve diğer özellikleriyle en çok tercih edilen işletim sistemi, Microsoft Windows Server platformu.
7/24 kesintisiz destek için profesyonel çağrı merkezi ve uzman Microsoft Sistem Mühendisleri desteği.
Yüksek kapasiteli network altyapısı.

Sunucu Kurulumu - Bakımı ...

Uygulamaların üzerinde çalıştığı sistemlerde, kurulumunun doğru yapılması, yamaların zamanında uygulanması, sistemlerin etkin kullanımı için gereklidir. Planlı bakım hem güvenlik, hem de performans açısından, sistemlerin verimliğini arttır. Sertifikalı uzman personelimiz ile sunduğumuz tüm yazılım bakım ve destek hizmetlerini, çağrı başına, sunucu başına veya ürün başına, uzaktan veya yerinde destekle ihtiyaçlarınıza göre modellenebilir.

Veri Kurtarma Çözümleri ...

Her marka ve model harddiskten işletim sistemi, dosya formatı, veri türü, disk boyutu ne olursa olsun yüksek başarıda veri kurtarılması temel işimizdir. Bilgisayarınız yangın sebebi ile kullanılamaz hale bile gelse harddiskten veri kurtarması işlemini yapabilmekteyiz. Bunun yanısıra cf kart, usb flash bellek, sd kart, scsii disk, tüm cep telefonlarınızdan ve kamera kartlarından veri kurtarabilmekteyiz. Formatlama Disk üzerinde yoğun okunamayan bölümler (bad sector) oluşması, Dosya silinmesi, Bilgi olan disk bölümününün (Partition) silinmesi, Virüs neticesinde çalışmayan diskler, Şifrelenmiş disklerde ulaşılamayan dosyalar, Fiziki nedenler, Elektronik arıza sonucu arızalanmış diskleri ve Nedeni bilinemeyen arızalar sebebi ile diskinizdeki verilerinize ulaşamıyor iseniz bizimle irtibata geçebilirsiniz.

© Güven Bilgisayar 2011. Tüm hakları saklıdır.